KINDEREN

CK JEANS

CK Jeans - Meisjes

EU46810121416
FR4A6A8A10A12A14A16A
IT104116128140152164170
UK4Y6Y8Y10Y12Y14Y16Y
ARM34.538.544.549.554.557.560
HEUPEN60647077848688
BINNENBEENLENGTE (SHORTS)10.211.61313.51516.518
SCHOUDERS25.25272830.5333435
BORST5660.56571.57880.582.5
TAILLE54.5565861.7565.566.567.5
BINNENBEENLENGTE45.55259.7565.7571.57478

CK Jeans - Jongens

EU46810121416
FR4A6A8A10A12A14A16A
IT104116128140152164170
UK4Y6Y8Y10Y12Y14Y16Y
ARM34.538.54550545862
HEUPEN60646874.258185.590
BINNENBEENLENGTE (SHORTS)10.211.61313.51516.518
SCHOUDERS25.25272930.7533.53637
BORST5660.56471788286
TAILLE54.5565963.5687274
BINNENBEENLENGTE45.55259.256570.57478

Calvin Klein maattabel voor kinderen

Winkel zelfverzekerd met onze maattabel voor kinderen, die je helpt de beste maat voor jouw kleintje te vinden. We willen dat alle kinderen zich comfortabel voelen in hun jongenskleren en meisjeskleding, of het nu gaat om een boxer voor jongens of een bralette, een spijkerbroek of een rok. De maatgids voor kinderen biedt gedetailleerde meetinstructies, zodat jij weet hoe je correct moet meten en bij elke aankoop de perfecte pasvorm voor elk item kunt vinden. De perfecte pasvorm voor je kleintje is slechts een paar maten verwijderd met de Calvin Klein Kids' Size Guide.